NEDEN ELEKTROİZ?

Elektroiz ailesi, müşteri geri bildirimlerine önem vererek sürekli kendini geliştirme ve büyüme yolunda ilerlemektedir. Güvenilirlik, şeffaflık ve dürüstlük prensipleriyle iş yaparak, her geçen gün müşterilerinin güvenini kazannaya devam etmektedir

ELEKTROİZ’ in başarısındaki en önemli unsurlardan biri de Teknik Servis ekibidir. Sektörün önde gelen uzmanlarından oluşan profesyonel ve hızlı ekip, müşteri odaklı yaklaşımıyla 7/24 hizmet anlayışıyla çalışarak müşterilerinin iş sürekliliğini sağlamayı en önemli öncelik olarak benimsemektedir.

Siz de Elektroiz ile çalışarak, kesintisiz bir iş sürecine sahip olabilirsiniz!

Elektroiz’ in profesyonel ekibi, yenilikçi çözümleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla size en iyi enerji çözümlerini sunmaya hazır.

 

 

YERLİ SERMAYELİ MODERN ÜRETİM     

 

 

ESNEKLİK

 

 

GLOBAL SATIŞ VE SERVİS AĞI

 

 

ULUSLARASI STANDARTLAR

 

 

7/24 SERVİS

 

 

YENİLİKÇİLİK

 

 

HIZLI TESLİMAT

 


ÇALIŞMA ŞEKLİMİZLE FARK YARATIYORUZ


Önce sizi dinliyor, gerektiğinde yerinizde ücretsiz güç tespiti gerçekleştiriyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz.

Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz.

İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, teknik eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz..